akasya tozu kullanimi nasilAkasya Tozu Kullanımı !

 

Doğal formül akasya tozu nasıl kullanılır, kullanımında nelere dikkat edilmelidir ve yan etkileri nedir. Ürün kutusu üzerindeki talimatları okumadan kullanmayınız. Kullanım talimatlarına uygun kullanınız. Sınırlı sayıda stok için hemen sipariş verin.

 

Bitkisel karışım akasya tozu gıda takviyesi günde 2 kez olmak üzere tercihen sabah ve akşam bir bardak su, bir bardak süt ve bir kase yoğurt içerisine bir tatlı kaşığı toz karışım atılır ve tamamen karıştırıldıktan sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Orjinal akasya tozu resmi satış sitesi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Bileşenlerinde kullanılan maddelere alerjiniz var ise kullanmayınız. Bir yan etki halinde kullanımını hemen kesip bir tıp doktoruna mutlaka danışınız. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi için kullanılmaz. İlaç değildir, gıda takviyesidir. Yeni bir ürün akasya tozu kampanyalı lansman fiyatı ile şimdi denemek istermisiniz. Hamile ve emziren bayanlar ile 18 yaşından küçükler kullanamaz. Serin ve çoçuklardan uzakta bir yerde saklayınız.